O mnie

Maciek BoczkowskiMaciej Boczkowski.
Fizjoterapeuta, masażysta oraz trener personalny. Obecnie na ostatnim roku studiów magisterskich na kierunku fizjoterapia.

…mówi Maciek:
Sport towarzyszył mi od najmłodszych lat. Pokazał mi co jest moją pasją – sport sylwetkowy.

Uczestnik wielu szkoleń żywieniowych, treningowych oraz fizjoterapeutycznych. W wieku 16 lat pierwszy raz przekroczył progi siłowni i od tamtej pory to miejsce stało się dla niego drugim domem. Zaczął interesować się dietetyką, suplementacją, treningami oraz anatomią i fizjologią człowieka. Kolejny etap – wybiera odpowiedni kierunek studiów.

…mówi Maciek:
Dzięki mojemu doświadczeniu i wiedzy pomogę Ci osiągnąć Twój cel – Twoją wymarzoną sylwetkę. Jednak pamiętaj – sam tego nie zrobię. Musisz mi w tym pomóc. Tylko nasza współpraca doprowadzi nas na szczyt!

Wiele osób chodzi do najdroższych fitness klubów w mieście zapominając, że to nie klub, tylko my sami „tworzymy” własne ciało. Czy będzie ono estetyczne zależy tylko i wyłącznie od nas. Nie ważne, czy chcemy schudnąć, przytyć czy uelastycznić nasze ciało, musimy połączyć odpowiedni trening, zbilansowaną dietę, suplementację oraz odpowiednie odpoczynek i regenerację w jedną całość.
Wszystko to spięte razem – daje gwarancję sukcesu.

…mówi Maciek:
Tu zaczyna się moja rola; Powiem jak Ci jak ćwiczyć, co jeść, w jaki sposób odpoczywać, a jeżeli stracisz w sobie motywacje, ja ją w Tobie odnajdę. Zaufaj mi, ponieważ ja chcę zaufać Tobie. Zapamiętaj najważniejszą kwestię: Nie zmieniasz się dla mnie, nie zmieniasz się dla kogoś innego. Zmieniasz się dla siebie i trenujesz dla siebie, a ja nie pozwolę byś kiedykolwiek stracił wiarę w siebie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *